Strona główna 0_Slider Trwa Międzynarodowy Turniej Bokserski w Galerii Świdnickiej

Trwa Międzynarodowy Turniej Bokserski w Galerii Świdnickiej [FOTO]

2

Od soboty do niedzieli na specjalnie przygotowanym ringu w Galerii Świdnickiej rozgrywany jest Międzynarodowy Turniej Bokserski organizowany przez Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica. Swoje umiejętności kibicom prezentuje blisko 100 bokserów z Polski, Anglii, Włoch, Ukrainy, Niemiec i Czech. 

Za nami pierwszy emocjonujący dzień turnieju poświęcony pamięci Wiesława Rudkowskiego, polskiego boksera – mistrza Europy i wicemistrza olimpijskiego z Monachium (1972). Oprócz emocji czysto sportowych, bokserzy włączyli się w pomoc dla 32-letniego Artura Klai, zbierając środki na leczenie i rehabilitację świdniczanina.

W niedzielę dokończenie zmagań.

/FOTO: Dariusz Nowaczyński/

  • Obiektywny

    Honorowym patronatem jest gang świdnickich bokserów 🙂

  • Politolog z Katowic

    Gdzie impreza tam musi być prezydentka, w koszuli PLUS SIZE. Teraz boks, niedługo sumo, golf, polo, może baseball, alpinizm czy wyścigi bryczką, wszędzie jest prezydentka z medalami, bardzo ciężko pracuje jako włodarz miasta, wszędzie ta nachalna autopromocja, ale podobno robił to tylko Murdzek ze Wspólnotą. Przenieśmy się do 2005 roku i 3 lata jego prezydentury, a 3 lata prezydentury BMS, przy BMS kompletny brak pomysłu na zarządzanie miastem poza pustym PR-em.