Strona główna 0_Slider Bieg Fortowy na zakończenie sezonu biegowego w Świdnicy

Bieg Fortowy na zakończenie sezonu biegowego w Świdnicy [FOTO]

2

Rześkie powietrze i słoneczna aura towarzyszyła 73 zawodnikom, którzy w sobotę, równo o godzinie 12.00 wystartowali w IX edycji Biegu Fortowego organizowanego przez Klub Biegacza Hermes Świdnica.

Trasa przebiegała alejkami Parku Sikorskiego i składała się z 3 pętli, każda po 1,4 km. Po sportowych zmaganiach na uczestników czekał ciepły posiłek serwowany przez Bar „Karmnik”. Bieg był finałem zmagań lekkoatletów w ramach „Świdnickiego Turnieju Biegowego 2017”.

Najlepszy wśród mężczyzn okazał się Wojciech Grześków z czasem 15:41, na kolejnych lokatach uplasowali się Adam Gruda (15:51) oraz Łukasz Kozłowski (15:54). Triumfatorką klasyfikacji kobiet została Sonia Rozumkiewicz (19:03), drugie miejsce zajęła Magdalena Ridel (19:47), a trzecie Aneta Pęczar (20:30). Biegaczom wręczono pamiątkowe puchary i upominki ufundowane przez sponsorów.

Zdjęcia i tekst: Artur Ciachowski

Poprzedni artykułKim był nauczyciel pokoleń wychowawców? [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]