Strona główna Sport Piłka nożna Wygrali po raz pierwszy w sezonie

Wygrali po raz pierwszy w sezonie

0

Premierowe zwycięstwo w sezonie 2017/2018 zapisali na swoim koncie piłkarze czwartoligowej Karoliny Jaworzyna Śląska. Nasza ekipa w pokonanym polu pozostawiła Miejski Klub Piłkarski Wołów.

Podopieczni Tomasza Idziaka wygrali na wyjeździe 2:1. Rozpoczęło się jednak kiepsko dla Karoliny. W 25. minucie faulował we własnym polu karnym jednego z rywali, a sędzia wskazał na rzut karny. Do piłki podszedł Kamil Ramiączek i trafił na 1:0 dla MKP. Po przerwie uwidoczniła się już jednak przewaga jaworzynian. W 52. minucie do wyrównania doprowadził Szymon Borowy wykorzystując dobre dogranie od Łukasza Schmidta. Na kwadrans przed końcem starcia rzut karny na gola zamienił Grzegorz Ignatowicz i trzy punkty pojechały do Jaworzyny Śląskiej. To pierwsza wygrana naszego zespołu w tym sezonie.

MKP Wołów – Karolina Jaworzyna Śląska 1:2 (1:0)

Karolina: Leletko, Wilk (83′ Jędras), Szyszka, Tymcik, Ptak (42′ Pyda), Borowy (72′ Tatuśko), Ignatowicz, J. Rosiak (72′ Pawela), Schmidt (83′ Piątek), Matwiejko, Drąg