Strona główna Sport Inne Najlepsi sportowcy wyróżnieni

Najlepsi sportowcy wyróżnieni [FOTO]

0

Po raz kolejny najlepsi sportowcy, trenerzy i działacze sportowi zostali docenieni przez władze Świdnicy za swój trud i osiągnięcia w 2015 roku. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się dziś w Urzędzie Stanu Cywilnego podczas sesji Rady Miejskiej w Świdnicy. 

CSC_0675

Uhonorowane osoby i kluby sportowe:

1) Nagrody indywidualne dla zawodników:
a) w wysokości po 1.000 zł:
Jerzy Brzostowski – Taekwon – do – Uczniowski Klub Sportowy Taekwon – do „Gryf”,
Piotr Jamro – Kickboxing – Stowarzyszenie Fighter Kaczmarek Grodowski,

b) w wysokości po 500 zł:
Aleksandra Druciak – Siatkówka – Miejski Klub Siatkówki „Świdnica”,
Ewa Woźniak – Siatkówka – Miejski Klub Siatkówki „Świdnica”,
Julita Rafałko – Siatkówka – Miejski Klub Siatkówki „Świdnica”,
Małgorzata Toroń – Lekkoatletyka – Międzyszkolny Uczniowski Lekkoatletyczny Klub Sportowy Olimpia,
Natalia Gezella – Siatkówka – Miejski Klub Siatkówki „Świdnica”,
Oskar Cebula – Pływanie – Klub Sportowy Neptun „ Świdnica”,

c) w wysokości po 300 zł:
Alicja Kubina – Taekwon-do – Uczniowski Klub Sportowy Taekwon-do Gryf
Arkadiusz Osienko – Taekwon-do – Uczniowski Klub Sportowy Taekwon-do Gryf
Tomasz Paździora – Taekwon-do – Uczniowski Klub Sportowy Taekwon-do Gryf

2) Nagroda zespołowa – upominek rzeczowy:
a) w wysokości 2.400 zł (po 150 zł na osobę) dla drużyny Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej w składzie:
Adam Chmiel
Adrian Trzpil
Aleksander Ingram
Jakub Matlęga
Jakub Zaremba
Karol Wieczorek
Maksymilian Paleń
Mikołaj Schwartz
Olgierd Etel
Patryk Korbut
Paweł Starosta
Rafał Kopyciak
Rafał Kulon
Rafał Wiszniowski
Szymon Sokołowski
Wojciech Kryśpiak

b) w wysokości 1.800 zł (po 150 zł na osobę) dla drużyny Miejskiego Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica w składzie:
Bartosz Doliński
Fabian Tragarz
Hubert Konstanty
Igor Rajca
Janusz Koczut
Kacper Stachurski
Kornel Czochara
Ksawery Istelski
Mateusz Trzciński
Oskar Leśniak
Rafał Dzidek
Trener Mariusz Krupczak

c) w wysokości 900 zł (po 150 zł na osobę) dla zawodniczek Miejskiego Klub Siatkówki „Świdnica” w składzie:
Julia Graczyk
Kinga Szarwarska
Kornelia Grzelka
Marta Mielnik
Paulina Jewiarz
Wiktoria Dynowska

3) nagroda zespołowa dla zawodników:
w wysokości 1.200 zł (po 300 zł na osobę) dla akrobatów Miejskiego Klub Sportowego Polonia w składzie:
Dorian Pas
Jan Socha
Szymon Bentowski
Szymon Pas

4) nagroda dla trenera prowadzącego szkolenie w wysokości po 600 zł:
Krzysztof Terebun – Piłka ręczna – Świdnicki Klub Piłki Ręcznej Świdnica,
Marek Olczyk – Siatkówka – Miejski Klub Siatkówki „Świdnica”,
Mariusz Kuc – Boks – Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica,
Micios Theodosiadis – Międzyszkolny Uczniowski Lekkoatletyczny Klub Sportowy Olimpia,
Mirosław Treczyński- Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica,
Piotr Godula – Siatkówka – Gimnazjum nr 3 w Świdnicy,
Waldemar Zdebski – Taekwon-do – Uczniowski Klub Sportowy Taekwon-do Gryf,

5) nagroda za całokształt dla osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej w wysokości po 1000 zł:
Aleksandra Zelek- Piłka ręczna – Świdnicki Klub Piłki Ręcznej Świdnica,
Małgorzata Hoszowska-Ziemak – Sport motorowy, Łyżwiarstwo figurowe – Automobil Klub Sudecki,
Michał Wawro – Akrobatyka – Miejski Klub Sportowy Polonia

/FOTO: MDvR, Łukasz Kufner/