Strona główna Sport Piłka ręczna Viret lepszy od ŚKPR-u

Viret lepszy od ŚKPR-u

0

W 4. kolejce I ligi piłkarze ręczni ŚKPR-u Świdnica doznali drugiej porażki w tym sezonie przegrywając na wyjeździe z Viretem CMC Zawiercie 34:38.

skpr-611

W pierwszej połowie ŚKPR postawił gospodarzom trudne warunki. Po piętnastu minutach świdniczanie prowadzili 7:6, z czasem coraz wyraźniej do głosu zaczęli dochodzić rywale. Mimo to nasz zespół dzielnie dotrzymywał kroku faworytowi. Do przerwy „Szare Wilki” przegrywały różnicą tylko jednej bramki 16:17. W drugiej części gry oba zespoły nie przywiązywały szczególnej wagi do gry obronnej, stawiając na ofensywę. Od 35. minuty zawiercianie byli dużo skuteczniejsi w ataku grając bardzo często z przewagą jednego lub nawet dwóch zawodników. Viret wykorzystał ten fakt i w 50. minucie wypracował sobie już sześciobramkową przewagę, której podopieczni Krzysztofa Terebuna nie odrobili ponosząc tym samym drugą porażkę w sezonie.

Viret Zawiercie – ŚKPR Świdnica 38:34 (17:16)

ŚKPR: Bajkiewicz, Pawlak, Gątko, Brygier (10), Misiejuk (6), K. Rogaczewski (5), P. Rogaczewski (5), S. Makowiejew (4), Piędziak (3), Rzepecki (1), Węcek, Motylewski, W. Makowiejew, Bieżyński, Chaber