Strona główna Sport Piłka nożna „Dzikie Świnie” najlepsze w Pastuchowie

„Dzikie Świnie” najlepsze w Pastuchowie

0

W ostatni weekend czerwca w Pastuchowie odbył się II Turniej PiłkarskiDzieci i Młodzieży, którego organizatorem był Miejski Klub Sportowy Karolina Jaworzyna Śląska. W zawodach wzięli udział chłopcy z roczników 1997-2003. Bezkonkurencyjni w turnieju okazali się zawodnicy drużyny „Dzikie Świnie” w składzie: Daniel Szukalski, Bartosz Adamowicz, Jakub Besser, Krystian Jagieła, Dawid Iwanowski oraz Adam Lewandowski.

Srebrnymi medalistami zostali zawodnicy drużyny MKS-u Karolina w składzie: Kamil Wudel, Marcin Malina, Sebastian Talkiewicz, Marcin Łucyk, Rafał Łucyk oraz Michał Broński, którzy ulegli w finale zespołowi „Dzikie Świnie” 1:2. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy drużyny Orzełki Karzełki (Sebastian Drozdek, Klaudiusz Nalichowski, Michał Kurzeja, Bartosz Klim, Jakub Drozdek, Arkadiusz Szkudlarski). Do wyłonienia zwycięscy tego meczu potrzebna była seria rzutów karnych, w której po siedmiu kolejkach drużyna Chłopaki Swojaki (Jakub Kluska, Jakub Korzystka, Kamil Łukomski, Rafał Pasikowski, Daniel Juszczyk, Dawid Krzystek), przegrała z Karzełkami. W regulaminowym czasie gry padł wynik 0:0. Ostatnie, piąte miejsce w turnieju zajęła  drużyna UKS-u Koloryt Pastuchów w składzie: Filip Czyczerski, Arkadiusz Stojanowski, Jakub Madaj, Mateusz Jaroszewski, Paweł Mirowicz, Mateusz Kruźlak, Mateusz Łęcki. Drużyną Fair Play wybrano zespół Chłopaki Swojaki, najmłodszym zawodnikiem turnieju był natomiast Mateusz Kruźlak z UKS-u Koloryt Pastuchów. W konkursie rzutów karnych bezkonkurencyjny okazał się Kamil Wudel. Najlepszym bramkarzem zawodów wybrano Klaudiusza Nalichowskiego (Orzełki Karzełki), najlepszym zawodnikiem imprezy został Krystian Jagieła (Dzikie Świnie).