Strona główna Sport Piłka nożna Wyniki weekendowych spotkań piłkarskich

Wyniki weekendowych spotkań piłkarskich

0

Rozgrywki piłkarskie są już na finiszu, w ostatni weekend w naszym regionie zagrali piłkarze z III i IV-ligi, klasy okręgowej oraz klas A i B.

 

III liga

Polonia Świdnica- Pogoń Świebodzin 0:0

Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Promień Żary 5:0

Lechia Dzierżoniów Polonia Trzebnica 4:2

Orzeł Ząbkowice- Foto- Higiena Gać 1:3

Bielawianka Bielawa- Prochowiczanka Prochowice 2:2

Lechia Zielona Góra- Sprotavia Szprotawa 4:1

Ilanka Rzepin- Ślęza Wrocław 1:3

Piast Karnin- Orzeł Międzyrzecz 4:1

IV liga

AKS Strzegom- Orkan Szczedrzykowice 1:2

Piast Zawidów- Nysa Zgorzelec 6:1

Nysa Kłodzko- Miedź II  Legnica 1:3

Olimpia Kowary- Piast Żmigród 0:1

Orla Wąsosz- Karkonosze Jelenia Góra 0:2

Łużyce Lubań- Sokół Wielka Lipa odwołany

Piast Nowa Ruda- Granica Bogatynia 0:2

Pogoń Oleśnica- GKS Kobierzyce 2:3

Klasa okręgowa

Zjednoczeni Ścinawka Średnia- Stal Świdnica 0:4

Trojan Lądek Zdrój- Unia Złoty Stok 5:3

Bielawianka II Bielawa- MKS Szczawno Zdrój 0:3 (wo)

Kryształ Stronie Śląskie- Victoria Świebodzice 2:2

Piławianka Piława Górna- Grom Witków 1:3

Karolina Jaworzyna Śląska- Zjednoczeni Żarów 2:2

LKS Bystrzyca Górna- Pogoń Pieszyce 1:3

Klasa A

 

Grupa I Wałbrzych

Cukrownik Pszenno- Czarni Wałbrzych 4:3

Biały Orzeł Mieroszów- Wenus Nowice 12:3

Skalnik Czarny Bór- Zieloni Mrowiny

 Gwarek Wałbrzych- Włókniarz Głuszyca 0:0

Sudety Dziećmorowice- Granit Roztoka 3:7

Victoria II Świebodzice- Rawa Boleścin 2:2

Zdrój Jedlina Zdrój- Zagłębie Wałbrzych 5:3

Nysa Kłaczyna- Górnik Boguszów- Gorce 0:1

Grupa II Wałbrzych

Ślęża Ciepłowody- Skałki Stolec 2:5

Zieloni Łagiewniki- Sparta Ziębice 0:4

Błękitni Owiesno- Polonia Ząbkowice Śląskie 1:2

Niemczanka Niemcza- Czarni Sieniawka 3:0

Boxmet Piskorzów- Delta Słupice 2:4

Błękitni Niedźwiedź- Orzeł Mąkolno 3:5

Zgoda Grodziszcze- Wieża Rudnica 3:1

Koliber Uciechów- Lechia II Dzierżoniów 0:1

Klasa B

 

Grupa I Świdnica

LKS Piotrowice Świdnickie- LKS Marcinowice 4:0

Zryw Łażany- Herbapol Stanowice 2:0

Błyskawica Kalno- Orzeł Witoszów 2:0

Grom Panków- Wierzbianka Wierzbna 2:3

Wodospad Zastruże- LKS Wiśniowa 1:2

Płomień Dobromierz- Granit Rogoźnica 3:0 (wo)

Tęcza Bolesławice- WKS Goczałków 4:0

Unia Jaroszów- Błękitni Słotwina 9:1

Grupa II Świdnica

Gryf Burkatów- Ślężanka Tąpadła 4:0

Piast Jaźwina- Orzeł Przerzeczyn Zdrój 3:1

Dąb Mościsko- Orzeł Piława Dolna 4:2

Płomień Makowice- Sparta Oleszna odwołany

LKS Dobrocin- Sparta Ostroszowice 3:0 (wo)

Zryw Gola Świdnicka- LKS II Bystrzyca Górna 2:0

LKS Gilów- Kłos Lutomia 2:2

Victoria Tuszyn- Klubokawiarnia Roztocznik 2:3