Strona główna Sport Piłka nożna Pięć bramek w meczu z Nielbą, porażka Polonii

Pięć bramek w meczu z Nielbą, porażka Polonii

0

Porażką 2:3 zakończył się drugi mecz sparingowy Polonii Świdnica w okresie przygotowawczym. Biało–zieloni po zaciętym starciu ulegli przedstawicielowi III–ligi kujawsko–pomorsko – wielkopolskiej Nielbie Wągrowiec.

Pojedynek rozpoczął się po myśli naszej drużyny, która już w 5. minucie objęła prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się jeden z zawodników testowanych. Do końca pierwszej połowy obie ekipy miały swoje szanse na zmianę rezultatu, ale nic już w pierwszych 45 minutach do „sieci” nie wpadło. Po zmianie stron rywale szybko zdołali doprowadzić do wyrównania, ale Poloniści jeszcze raz byli w stanie wrócić na prowadzenie po trafieniu jednego z graczy przymierzanych do zespołu. Ostatnie słowa należały tego dnia do gości z Wągrowca, którzy zdobyli dwa gole i wygrali ostatecznie 3:2.

Nielba, to bardzo ciekawy, doświadczony i wymagający rywal. Cieszę się z tego sparingu. To był bardzo wyrównany pojedynek. Od poniedziałku wchodzimy w kolejny etap przygotowań do drugiej części sezonu, zdecydowanie „mocniejszy”. Przed nami jeszcze wiele pracy – wyznał po meczu trener świdniczan Przemysław Malczyk.

Polonia Świdnica – Nielba Wągrowiec 2:3 (1:0)

W składzie Polonii zagrało ośmiu zawodników testowanych, a także: Bęc, Lato, Luber, Miętkiewicz, Fojna, Borowy, Kukla, P. Salamon, M. Salamon, Klimczak, Szuba